blog informacyjno-koordynacyjny kompletnie nieformalnej Grupy Trzymającej Warszawskie blogi. Jeśli jesteś tu pierwszy raz - zajrzyj do zakładki: O CO CHO? Swędzą palce? Pisz: gtwb@gazeta.pl
poniedziałek, 05 listopada 2007
o co cho?

Zauważyliśmy, że sporo jest tu i ówdzie ciekawych i aktywnych blogów „warszawskich”. Przyszło nam do głowy, by od czasu do czasu poprosić autorów tych blogów o napisanie „warszawskiej” notki na ten sam temat, by później w kilka osób (każdy u siebie) opublikować swoje notki w zbliżonym terminie. Innymi słowy: kilka osób do jakiegoś wcześniej przyjętego terminu przygotowuje i publikuje u siebie wpis na taki sam temat. I tak narodziła się Grupa Trzymająca Warszawskie blogi (GTWb). Grupa kompletnie nieformalna, w miarę możliwości niezorganizowana a przede wszystkim niezależna. Taka społeczna inicjatywa (przepraszam, teraz mówi się: obywatelska).

W praktyce: sprawdzasz jaki jest aktuany temat Akcji i termin przygotowania wpisu (to zawsze znajdziejsz w zakładce "aktualnie Akcje"), przygotowujesz swoją notkę i informujesz nas o tym komentarzem pod najnowszym wpisem ogłaszającym Akcję. Kiedy minie termin zgłaszania - pojawia się notka z wynikami Akcji - tj. również z linkiem do Ciebie i Twojej notki. Oczywiście wcześniej musisz przystapić do GTWb ;)

Jeśli chcesz do nas dołączyć, dopisz się w komentarzu do tej notki i śledź, to co dzieje się na tym blogu. To tu wymieniamy się wszelkimi pomysłami i koordynujemy Akcje. Nie zapomnij umieścić loga GTWb u siebie na blogu (banery z logo do wklejania dostępne sa tu).

Zapoznaj się też z Zasadami (tutaj)


Zakładki:
1. Głosowanie
2. Napisali o nas
3. Dotychczasowe akcje
4. Założyciele GTWb
5. Udział biorą
6. Narzędzia
Newsletter GTWb
Newsletter GTWb

Twój emaildowiedz się więcej >>

;

tracker

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)