blog informacyjno-koordynacyjny kompletnie nieformalnej Grupy Trzymającej Warszawskie blogi. Jeśli jesteś tu pierwszy raz - zajrzyj do zakładki: O CO CHO? Swędzą palce? Pisz: gtwb@gazeta.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Zgłaszanie tematów na XXIV Akcję GTWb - łopatologicznie
Dla niektorych z was jest to duża nowość. Pojawiły się pierwsze pytania,więc po krótce wyjaśniam.

Przeprowadzamy się na gtwb.org dla dobra ogółu i wygody. Przez jakiś czas obie strony będą działać równolegle, ale zgłaszanie tematów i głosowanie odbywać się będzie na nowej. Jeśli mieliście konto do głosowania na starej sondzie - nie ma problemu, starczy się zalogować (po lewej stronie) i kliknąć w czerwony napis "Zaproponuj Temat" Dodać temat i czekać na rozpoczęcie głosowania.

Ci, którzy do tej pory nie brali udziału w głosowaniach, będą musieli założyć sobie konto, najlepiej z tym samym nickiem co na blogu. Rejestracja trwa chwilę, konto jest tylko po to by ułatwić liczenie głosów i później robienie podumowania po Akcji.

Przypominam,że tematy zgłaszamy do 25 września, do północy.
poniedziałek, 21 września 2009, lavinka

Polecane wpisy

  • Przeprowadziliśmy się

    Nowych notek i informacji na temat Grupy Trzymającej Warszawskie blogi szukaj na naszej nowej stronie pod adresem : gtwb.org

  • XXIII Akcja - Pocztówka z Ursusa - linki do notek

    "Pocztówka z Ursusa " Taki temat wybrał lud GTWb na XXIII akcję. Pod tą notką wstawiamy linki do akcyjnych notek. Startujemy 20 września o północy.

  • Keszobranie w Ursusie

    Podsyłam za wujkiem Tomim. Zbliża się termin 23. Akcji GTWb: Pocztówka z Ursusa, zaczynam więc keszować Ursus i zapraszam was tam na keszobranie. Jest tam kilka

Komentarze
2009/09/23 07:31:51
Zapomnialam hasla i nie moge sie dostac na strone. Opcja "zapomnialem hasla" tez pokazuje bledne dane tak wiec prosze administratora strony o pomoc.
Pozdrawiam
Karolina (kaza)
-
credek
2009/09/23 11:59:53
Przypomnienie hasła niestety nie zadziała ponieważ nie miałaś podanego adresu e-mail na mojej stronce. Niestety jest to problem który ciężko obejść, ale nie jest to sytuacja bez wyjścia.

Wykasowałem Twoje hasło, więc teraz możesz zalogować się samym loginem. Następnie zostaniesz poproszona o podanie nowego hasła oraz adresu e-mail.

Prosiłbym po podanie e-maila, ponieważ inaczej nie będzie działać przypomnienie hasła w późniejszym czasie.

Pozdrawiam

Credek.
Newsletter GTWb
Newsletter GTWb

Twój emaildowiedz się więcej >>

;

tracker

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)