blog informacyjno-koordynacyjny kompletnie nieformalnej Grupy Trzymającej Warszawskie blogi. Jeśli jesteś tu pierwszy raz - zajrzyj do zakładki: O CO CHO? Swędzą palce? Pisz: gtwb@gazeta.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Keszobranie w Ursusie
Podsyłam za wujkiem Tomim.

Zbliża się termin 23. Akcji GTWb: Pocztówka z Ursusa, zaczynam więc keszować Ursus i zapraszam was tam na keszobranie. Jest tam kilka skrzynek (keszy), a z okazji akcji przybędzie jeszcze kilka (chwilowo lub na stałe).

1) Przeniosłem do Ursusa mobilny kesz Norka Stworka wraz z geokretem Stworkiem - znajdzuje się na przystanku autobusowym Zagłoby 1 - o ile się nie mylę, najbardziej na zachód wysunięty przystanek w Warszawie. Więcej o Norce i Stworku w powyższych linkach.

update: Stworka już nie ma w Ursusie, ruszył dalej w podróż2) Teraz coś dla lubiącym mocne wrażenia - łażenie po opuszczonych halach fabrycznych, ganianie się z ochroną... czyli kesz w Zakładach Mechanicznych Ursus.3) Kolejny kesz mobilny - tym razem mój, startuje ze stacji PKP Ursus Północny - Sakiewka z kwiatuszkiem.4) hmmm... miał być na 20-ego jeszcze jeden kesz, ale nie wiem czy się wyrobię, nie dałem rady go ukryć, bo co tam byłem, to ktoś się kręcił. Może do 21-go się wyrobię.

Nie wiesz o co chodzi, a chciałbyś/chciałabyś się pobawić w geocaching, albo przynajmniej dowiedzieć się o co cho? Na OpenGeoWiki znajdziesz informacje o geocachingu, a na stronie opencaching.pl możesz poszukać skrzynek ukrytych w Twojej okolicy i zacząć zabawę.
czwartek, 17 września 2009, lavinka

Polecane wpisy

  • Konkurs foto - Przyroda Warszawy i Lotniczy

    Przyroda Warszawy Organizatorem konkursu fotograficznego Przyroda Warszawy jest Komisja Krajoznawcza i Opieki nad Zabytkami Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w

  • Konkurs foto - Symbol Ursynowa

    Urząd dzielnicy Ursynów postanowił dowiedzieć się od mieszkańców co dla nich jest symbolem Ursynowa.Metro, Multikino, Las Kabacki, Kopa Cwila, słynny blok z ser

  • Focimy, ale.. gdzie można :) a gdzie nie można :(

    Fotografowanie a prawo: http://www.sprawyprawa.pl/index.php/72,fotografowanie-prawo.html W skrócie: Co można i nie można focić: "Można: Fotografować krajobraz

Komentarze
schwefel
2009/09/18 02:51:48
Stronę znam, jest mi bardzo pomocna w wyszukiwaniu opuszczonych miejsc, choć w zabawy ze znajdowaniem skrzynek się nie bawię.
-
meteor2017
2009/09/18 09:44:20
Ano, nawet jak się człowiek w to nie bawi, może być przydatna przy wynajdowaniu, zarózno opuszczonych, jak i różnych innych ciekawych miejsc, o których nie ma w przewodnikach.
-
lavinka
2009/09/18 12:51:27
Otóż to Schwefelku, otóż to! Bo ciekawe miejsce nie musi być zabytkiem, tak jak zabytek w przewodniku nie musi być ciekawy.
-
to022
2009/09/18 22:28:15
Niech to dunder, wy mi się tu panoszycie po dzielni a ja się o wszystkim dowiaduję dopiero teraz.
-
ikroopka
2009/09/20 18:01:10
Do Ursusa trochę mi daleko, ale jak zdążyłam się zorientować w okolicy Wrocławia zabawa sie rozkręciła;
znalazłam nawet dwa miejsca, w których byłam niedawno, nieświadoma, że przechodzę niemal krok od 'skrzynek';)
hm, GPS-a mam...
;)
-
meteor2017
2009/09/21 10:15:23
W większych miastach jest sporo skrzynek, we Wrocławiu sam zdobyłem 3 skrzynki ;-) A przegladajac lokalizacje czlowiek czesto ma tak: "o! przeciez ta skrzynke widze z okna! O! Tam gdzie ostatnio bylismy byla skrzynka!" ;-)
-
2013/09/10 15:01:18
Świetny pomysł, sam bywam często we Wrocławiu a nie słyszałem o tej inicjatywie - może być zabawnie. Szkoda że inicjatywa sama w sobie (GTWb) padła, bo też dobrze się to czytało - ktoś wie co się stało, ktoś postraszył rzucając hasło sprzedaż spółki? Oby tylko :)
Newsletter GTWb
Newsletter GTWb

Twój emaildowiedz się więcej >>

;

tracker

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)